Stylonetka stylizuje: sesja produktowa H1N1 Eyewear

Wraz z początkiem października po raz drugi wzięłyśmy udział w sesji produktowej dla H1N1 Eyewear. Tak jak ostatnio – każdy z modeli miał do odegrania dwie role: jedną związaną z pracą i drugą z pasją po pracy.

rola 1: bizneswoman – tenisistka, rola 2: dziennikarka – szachistka, rola 3: koszykarz – fotograf

Tym razem miejscem sesji stało się Funzeum, które super odzwierciedliło barwny charakter marki. Dla tych, co nie wiedzą Funzeum to muzeum światła i koloru, gdzie można zobaczyć wiele scenek tematycznych.

Dla nas wyzwaniem było dopasowanie do różnych kolorów i wystroju. Co więcej, stylizacje te musiały być totalnie odjechane (w przypadku dziewczyn). Z racji tego, że całkowicie zmienili się modele, musiałyśmy poszukać części ubrań w ich rozmiarze. Wyruszyłyśmy więc w tournee po second handach.

Co udało nam się znaleźć w second handach?

W przypadku Doroty (modelka 1): marynarkę, spódniczkę, mokasyny. W przypadku Kingi (modelka 2): koszulę, sukienkę, buty. W przypadku Darka: sweter, koszula, buty.

Musimy przyznać, że jesteśmy zadowolone z efektów i naprawdę dumne, że udało nam się znaleźć tak wiele fajnych rzeczy! Ubrania te w połączeniu z naszymi zasobami i rekwizytami oddały to, co chciałyśmy.

Dla ciekawostki zdradzimy Wam, że zarówno rakiety, jak i szachy należały do dziadków jednej z nas. A medale – do brata. No co, w końcu ktoś się musiał nalatać i naskakać, żeby później był pęk do sesji 😝 I stylówki na medal!

Dziękujemy wszystkim za udaną współpracę!

fot. Maja Maciejko , MUA: Victoria Walusch, włosy: Żaneta Goczał, modele: Kinga Kozik, Dariusz Tkaczuk, Dorota Dzieża, miejsce: Funzeum

sesja produktowa
sesja fashion
Dorota
sesja produktowa
sesja fashion
Kinga
sesja produktowa ze stylistką

Muzyka w tle: Paul McCartney „Coming up”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *