Poznaj Stylonetkę

Właśnie wylądowałaś na nietypowym blogu modowym. Nie spotkasz tu tylko zdjęć, jakich w Internecie jest pełno. Stawiamy na coś bardziej oryginalnego, dlatego poza zdjęciami dzielimy się z Tobą naszymi przemyśleniami. Odwiedzając nas częściej dowiesz się czym jest felieton modowy, poznasz kultową akcję #ubierzsieslowem i już nigdy nie powiesz „Nie mam się w co ubrać!”. Nasze blondynkowo – brunetkowe głowy są pełne modowych pomysłów, ale w codziennym pośpiechu nie ma czasu na podpieranie szafy. Potrzebna jest szybka ale efektowna decyzja.

 Jesteśmy kombinacją dwóch osobowości, które tworzą ze sobą spójną całość.

Cześć, jestem Basia . Mam 28 lat i jestem absolwentką dziennikarstwa. Uwielbiam bawić się modą, projektować i tworzyć oryginalne stylizacje, które odzwierciedlają mój nastrój w danej chwili. Lubię również subtelność, delikatność , zwiewność, lekkość (jeżeli chodzi o styl, ale nie tylko). Czy jest coś czego nie lubię ? Tak. Nie lubię POMIDORÓW! 🙂

Nazywam się Ala, mam 28 lat. Jestem absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Lubię dobrą muzykę, kocham klawe kino i ubóstwiam wdzięczną literaturę. A wielki świat mody? Z nim bywa podobnie. Odpowiednio uformowany wydaje się naprawdę fajny! Tutaj tak jak z gotowaniem – wszystko odbywa się wedle uznania.

Pewnie niektórzy już zauważyli co kryje się pod nazwą bloga, a dla pozostałych już tłumaczymy. Tytuł bloga łączy w sobie dwie kwestie. Pierwsza z nich odnosi się do stylu, a druga do Internetu – bo przecież tu działamy!

Sama wiesz, że przeciętna dziewczyna ma w swojej szafie tylko kilka par butów przeznaczonych na daną porę roku. My też! To samo dotyczy torebek, kurtek, czy spodni. Dlatego nie przestrasz się, jeżeli tę samą rzecz zobaczysz u nas kilka razy.

Teraz już wiesz, że Stylonetka to po prostu – blogerka modowa, która swoją pasją do mody zaraża innych. Chcemy inspirować, dlatego mamy nadzieję, że że zagościsz u nas na dłużej.