W spodniach czy w sukience?

Jesteśmy świeżo po Dniu Kobiet, ale to nie oznacza, że na tym nasze świętowanie się zakończyło. Proponujemy, aby celebrować kobiecy czas cały marzec. Dlatego też z poślizgiem publikujemy nasz dziewczęcy wpis i życzenia.

Dziewczyny, Kobiety, Panny, Damy, Niewiasty – życzymy Wam, abyście były po prostu sobą bez względu na modę, czy opinię innych. Po prostu czujcie się dobrze w swojej skórze ( i jako fashionistki nie mamy bynajmniej na myśli skórzanej ramoneski 😅).

Dzisiejszy wpis jest efektem naszego ostatniego spotkania z Magdą Manikowską z niepowtarzalnymoment, która zaprosiła nas do swojego studia na sesję kobiecą. Jak możecie zauważyć było subtelnie, naturalnie i bardzo kobieco. Jednak jak wszystkie wiemy kobiecość dla każdej z nas jest czymś innym. Kobieco można przecież poczuć się zarówno w spodniach, jak i w sukience. Dlatego też prezentujemy oba warianty, coby nikt nie poczuł się pokrzywdzony. 😊

Jednak nie ma co przedłużać. Czas zakasać rękawy i przejść do modowego meritum. Uznałyśmy, że do kobiecej sesji sprawdzą się:

🌸 dziewczęce bufki

🌸 delikatne tkaniny (takie jak plumeti)

🌸 pastelowe kolory

🌸 spodnie z prostą nogawką

🌸 buty na obcasie

🌸 proste sukienki w stylu retro o długości midi

🌸 subtelne ozdoby do włosów

🌸 dyskretna biżuteria.

Każdy z wymienionych elementów jest cały czas modny, więc śmiało możecie je nosić. Pamiętajcie jednak, że takie ubrania i detale jak mom jeansy, czy bufki nie sprawdzą się u każdego. Mimo tego, że wszelkie spodnie z prostą nogawką są bardzo na topie (wyparły nawet rurki), to są to kroje przeznaczone raczej na wyższe dziewczyny. Z kolei większe bufki odradzamy osobom o szerokich ramionach i tym, które nie lubią, kiedy „na górze” dzieje się o dużo za dużo.

Mamy nadzieję, że kobiece zdjęcia przypadły Wam do gustu. Przypominamy, że same również możecie takie mieć, biorąc udział w konkursie organizowanym na naszym facebookowym i instagramowym fanpage’u. 😃

Fot. Magdalena Manikowska (@niepowtarzalnymoment) ❤️

Stylizacje

Ala: sweter F&F / spodnie Reserved / sandałki H&M / kolczyki W. Kruk / gumka Stradivarius / sukienka Renee

Basia: bluzka H&M / mom jeans Calliope / sandałki Deichmann / gumka Reserved / sukienka Renee

2 komentarze dla artykułu “W spodniach czy w sukience?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *