Stylonetka stylizuje: sesja produktowa

Dzisiejszy wpis będzie trochę inny niż wszystkie. Jest on zapowiedzią naszej dłuższej współpracy ze Stwórzmy coś. O co chodzi? Chodzi o stylizowanie do różnych projektów, takich jak sesja wizerunkowa czy sesja produktowa. Na te potrzeby stworzyłyśmy nową kategorię Stylonetka stylizuje, gdzie będziemy opisywać wszystkie zrealizowane kampanie i dzielić się z Wami ich efektami.

Tematem przewodnim tej sesji było zareklamowanie słuchawek i zegarka. To głównie na nich miała się skupić uwaga odbiorcy. Naszym zadaniem było oddanie domowego klimatu poprzez dobranie odpowiedniej stylówki. Dodatkowo musiałyśmy się wpasować w charakter industrialnego wnętrza.

Do sesji wybrałyśmy głównie wygodne ubrania, takie jak zwykło się nosić w domu. A więc: luźny T-shirt związany w supełek zestawiłyśmy z jeansami typu slouchy, a czarny półgolf z jeansową kataną i białymi rurkami.

Co do kolorystyki, postawiłyśmy przede wszystkim na stonowane kolory, tak aby nie przyćmić prezentowanego produktu. Jedynym żywszym akcentem była bardzo modna w tym sezonie zgaszona mięta oraz jasny jeans. Całość dopełniłyśmy fryzurami w postaci klasycznego warkocza i kłosa.


Jeśli potrzebujecie profesjonalnych zdjęć lub klipu promującego Waszą działalność, to możecie skorzystać z kompleksowej obsługi Stwórzmy coś. Fotograf, kamerzysta, montażysta, wizażysta, stylistki – do Waszych usług!

Każda stylizacja pochodzi z naszych prywatnych zasobów (poza obuwiem).

koszulka Mohito / spodnie Pull&Bear / gumka Reserved


Każda stylizacja pochodzi z naszych prywatnych zasobów (poza obuwiem).

półgolf House / katana Bershka / spodnie Topshop / gumka Reserved

6 komentarze dla artykułu “Stylonetka stylizuje: sesja produktowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *