Z pasków na prążki – part 1

Cały sezon letni bez wątpienia należał do pasków, a więc do wzoru, który przyozdobił kolekcje niejednego z projektantów. Ten marynarski trend zapewne i w Waszych szafach znalazł schronienie goszcząc zarówno na koszulach, sukienkach czy marynarkach. Jednak przy okazji jesiennego przeglądu szafy czas pozbyć się letniej zawartości garderoby wrzucając na jej miejsce siostrzane prążki.

Cały sezon letni bez wątpienia należał do pasków, a więc do wzoru, który przyozdobił kolekcje niejednego z projektantów. Ten marynarski trend zapewne i w Waszych szafach znalazł schronienie goszcząc zarówno na koszulach, sukienkach czy marynarkach. Jednak przy okazji jesiennego przeglądu szafy czas pozbyć się letniej zawartości garderoby wrzucając na jej miejsce siostrzane prążki. 🙂

sweterek C&A / spodnie Reserved / torebka Pepco / naszyjnik / botki House

Obecnie prążki możecie znaleźć w każdej sieciówce. Najczęściej pojawiają się na dzianinowych, cienkich swetrach będących przedsmakiem tych grubych, o warkoczowym splocie. Prążki w takim wydaniu przeważnie pojawiają się w postaci dopasowanych fasonów w towarzystwie półgolfów lub dekoltów w serek, jednak nasza propozycja to prążki w zestawieniu z klasycznym dekoltem w kształcie łódki.

Jeśli chodzi o kolorystykę to same wiecie, że w tym sezonie wygrywa czerwień, chociaż równie mocno wybija się głęboki granat i butelkowa zieleń. Co prawda, „czerwonego szaleństwa” w naszej propozycji nie ma, ale za to przoduje klasyka i schludny minimalizm na swetrze w prążki.

Do granatowej, dopasowanej góry dobrałyśmy luźne, wyjściowe spodnie, które mogą być świetną alternatywą dla popularnych mom jeans, a więc spodni o prostym kroju. Taki patent powoduje, że zamiast zwykłej, casualowej odsłony uzyskujemy 100% elegancji i wygody, czego nigdy nie zapewni nam sztywny jeans. W takim wydaniu już nawet założenie wyższych botków nie wydaje się być wielkim wyrzeczeniem. 😀

2 komentarze dla artykułu “Z pasków na prążki – part 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *