Z pasków na prążki – part 2

Nieważne czy spotykamy je na cieńszym czy na grubszym materiale - prążki zawsze trzymają fason! Dlatego też dzisiejsza stylizacja to cieplejsza propozycja na chłodniejsze dni, gdzie pierwszoplanową rolę odgrywa luźny golf o fasonie crop topu.

Nieważne czy spotykamy je na cieńszym czy na grubszym materiale – prążki zawsze trzymają fason! 🙂 Dlatego też dzisiejsza stylizacja to cieplejsza propozycja na chłodniejsze dni, gdzie pierwszoplanową rolę odgrywa luźny golf o fasonie crop topu.

golf Missguided / spodnie H&M / botki Stradivarius / torebka Stradivarius / kolczyki House

Swetry o krótszym kroju to doskonały kompan do wszelkiego rodzaju spodni. Jednak w tworzeniu stylówki każdy szczegół ma znaczenie, tak więc jeśli zależy nam na wyeksponowaniu sylwetki i podkreśleniu nóg dobrze jest dobrać wąskie spodnie w połączeniu z wysokim stanem. Taki efekt jest do osiągnięcia, jeśli do pary dorzucimy krótszą górę bądź zastąpimy ją nieco dłuższą wersją (np. koszula, t-shirt) włożoną do spodni. To niewielka zmiana, a potrafi zdziałać naprawdę wiele.

Żeby jednak poczarować jeszcze bardziej warto zaprzyjaźnić się z wysokimi obcasami, zakumplować z geometrycznymi kolczykami i zakolegować z etno torebką. Wysokie botki odpowiednio ukształtują łydkę, torebka wyszywanym wzorem przyłączy się do czarno-białego teamu, a geometryczne kolczyki wraz z perełką wpasują się w obowiązujące trendy.

A Wy lubicie golfy o fasonie crop top?

2 komentarze dla artykułu “Z pasków na prążki – part 2

  1. Cudowny zestaw! Krótki sweter fantastycznie komponuje się ze spodniami z wysokim stanem, a połączenie bieli z czernią jest doskonałe zarówno na większe wyjście jak i na codzień 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *