Stylonetka stylizuje: miejska sesja fashion

Dziś zapraszamy Was do obejrzenia efektów sesji, którą zorganizowałyśmy od podstaw. Z pomocą portalu Maxmodels i Instagrama skrzyknęłyśmy fotografa, modelki i wizażystkę. Naszym zamysłem była sesja w stylu miejskim w kolorowych stylówkach. Aby uzyskać klimat fashion, poszukiwałyśmy inspiracji w Internecie, głównie na Pintereście, ale i na przykładzie różnych znanych kampanii (np. Maybeline).

Modelki były w różnym wieku, co też chciałyśmy podkreślić charakterem stylizacji. Młodsza, Justyna nosiła się na tej sesji na totalnym luzie, w towarzystwie barwnych warstw tiulu spódnicy, fioletowej marynarki i dziewczęcych balerinek. A dla Klaudii przygotowałyśmy artystyczną stylizację, odzwierciedlającą jej aktorską duszę (na spotkaniu dowiedziałyśmy się, że Klaudia jest aktorką teatralną i telewizyjną).

Dziewczyny ubrane były w ciuchy z naszych zasobów, które niekoniecznie zostały zakupione w sklepie. Spódnicę, w której zaprezentowała się Justyna uszyła jedna z naszych babć, a białą koszulę Klaudii wygrzebałyśmy w second handzie.

Mimo tego, że się nie znaliśmy, klimat sesji był bardzo fajny i pełen humoru, co zresztą widać na zdjęciach. Ale nie od początku było tak kolorowo, bo już podczas przygotowań (makijażu) zaskoczyła nas burza z ulewą. Z makijażowym kufrem musiałyśmy się przenieść do samochodu wizażystki. Tam też udało nam się przeczekać złą pogodę i dotrzeć na docelowe, pogodne miejsce sesji.


Dziękujemy wszystkim za udział: Kornel Haduch (fotograf), Wiktoria Ficek (MUA), Justyna Potoczna modelka), Klaudia Gryboś (modelka)

Muzyka w tle: Biig Piig „Switch”

Sylizacje:

Justyna: marynarka Allegro / bluza H&M/ spódnica no name/ buty River Island/ łańcuszek z serduszkiem Guess/ łańcuszek z perełkami Vezzi/ nausznica Vezzi/ kolczyki Pieces/ torebka Mango

Klaudia: ogrodniczki Vinted/ koszula second-hand/ buty no name/ siatka Allegro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *