Stylonetka stylizuje: kobieca sesja fashion

Ah! Ostatnio pogoda niemożliwie nas rozpieszcza i napędza do działania. Dlatego wraz z babim latem postanowiłyśmy wrócić do letniej sesji, którą zorganizowałyśmy razem z Osawoku. 🐝

Bzzzz! No to lecimy!

Sesja ta jest drugą częścią do wpisu z Natalią. Kto jeszcze nie czytał, to odsyłamy tutaj 👉 KLIK


Tematem przewodnim były perły, które pojawiły się na tylko na sweterku, ale i na dodatkach (torebce, spince, klipsach). Oprócz tego dalej kontynuowałyśmy motyw kwiatowy, ale w przypadku tej stylówki nie był on motywem wiodącym.

Akcenty kwiatów przemyciłyśmy w jeansach i w formie nausznicy. Był to pomysł naszej makijażystki Magdy, która słynie z kreatywnych rozwiązań.

W stylizacji pojawiły się dodatki, które pochodziły z tak zwanej drugiej ręki. Torebkę kupiłyśmy w sklepie charytatywnym przy rynku w Chorzowie (zachęcamy do wspierania!), a kolczyki są u jednej z nas pamiątką po babci.

Coś, na co możecie zwrócić uwagę to buty (na których przy jednym z ujęciu zawisnęła torebka 😝). Ten oryginalny akcent kupiłyśmy z kolei w znanej sieciówce za niewielką cenę i kojarzy się on nam z high fashion.

Jak zdążyliście zauważyć – stylizacja Marty jest zupełnym przeciwieństwem stylizacji Natalii. U Marty jest delikatnie (makijaż), ale i kobieco (stylizacja, obcas). A u Natalii – dziewczęco (spódniczka, kwiaty), ale i zadziornie (makijaż, masywne buty).

Mimo tych różnych wcieleń dziewczyny współgrały ze sobą. Widać to zresztą na ostatnich, wspólnych zdjęciach, więc zachęcamy do scrollowania 😊

Stylizacje:

Marta: sweterek Tally Weil / spodnie Reserved / buty Reserved / torebka noname / klipsy noname

Muzyka w tle: The Marias „Baby One More Time”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *