Dej mnie blumena

Nie minął nawet miesiąc, a my już ruszamy z nową akcją pod nazwą "Dej mnie blumena". Dlaczego taką? Bo motyw kwiatowy szczególnie wpisuje się w wakacyjny klimat. Postanowiłyśmy, że podejdziemy do tego tematu w nieco inny sposób niż większość influencerek czy blogerek i stworzymy coś zupełnie nowego z iście śląskim akcentem!

Nie minął nawet miesiąc, a my już ruszamy z nową akcją pod nazwą „Dej mnie blumena”. Dlaczego taką? Bo motyw kwiatowy szczególnie wpisuje się w wakacyjny klimat. Postanowiłyśmy, że podejdziemy do tego tematu w nieco inny sposób niż większość influencerek czy blogerek i stworzymy coś zupełnie nowego z iście śląskim akcentem (blumen = kwiatek) 😀

Tak jak w przypadku poprzedniej akcji, tak i event „Dej mnie blumena” będzie trwał przez okrągły miesiąc. Przez ten czas będziemy pokazywać Wam w jaki sposób nosić motywy kwiatowe na ubraniach i z czym je łączyć, żeby nie wyglądać jak kwiecista łączka z taniej widokówki. No nic, nie przedłużamy, tylko przedstawiamy nasze stylizacje z motywem kwiatowym. 

Na górze róże, na dole maki

Na górze maki, na dole róże

Na zachętę serwujemy Wam stylówki z motywem maków i róż, które zakwitły na elegankcim topie i asymetrycznej spódnicy. Jak pewnie kojarzycie ze znanych rymowanek to róże zawsze były na górze, a reszta kwiatów pojawiała się na dole (fiołki, bzy, etc.). Z kolei u nas nastąpiła nieoczekiwana zamiana miejsc i to róże wylądowały na dole jednej ze stylówek, jednocześnie stając się jej głównym elementem.  Żeby jednak bukiet róż nie był zbyt jednolity do tych różowych ze spódnicy dorzuciłyśmy też dwie czerwone z koszulki.

Z romantycznych róż przenosimy się teraz na łąkę pełną maków,  której towarzyszą wrzosowo-liliowe klimaty. W tej stylówce mamy do czynienia z dwoma modnymi elementami – serduszkowym dekoltem i materiałowym paskiem, który pojawia się nie tylko w spodniach, ale i w spódnicach czy trenczach. Jak widzicie połaczenie wielu elementów w stylówce wcale nie musi zakończyć się modową wpadką, o ile są nimi stonowane kolory i drobne dodatki.

Wiecie już jaki jest morał nowego wpisu? Cały jego sekret tkwi w zapachu, który posiadają róże, a nie mają go maki. Róże słynące z intensywnego zapachu nie wymagają żadnej otoczki, dlatego też pierwszej ze stylówek wystarczyła tylko basicowa koszulka, a makom potrzebne było obowiązkowe wsparcie 🙂

Stylizacje 

Ala: t-shirt H&M / spódnica H&M / buty F&F / kolczyki Avon / torba Lokaah 

Basia: koszula H&M / spodenki Cropp / buty H&M / naszyjnik noname / torebka Reseved

fot. Magdalena Manikowska <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *