Codzienny Look

Każda z nas ma czasem takie dni, podczas których wygląda fatalnie. Jesteśmy niewyspane, poirytowane, zniechęcone i świadome własnej marności. Zaglądamy w lustro i uciekamy z krzykiem. Trudno, dzisiaj wszystko nam jest obojętne.

Każda z nas ma czasem takie dni, podczas których wygląda fatalnie. Jesteśmy niewyspane, poirytowane, zniechęcone i świadome własnej marności. Zaglądamy w lustro i uciekamy z krzykiem. Trudno, dzisiaj wszystko nam jest obojętne.

Jednak gdy tylko sytuacja nieco się polepsza potrafimy „wystroić się jak Beyonce”. Czujemy się silne, niezależne, pewne siebie i olśniewające. Zaglądamy w lustro i aż nie możemy się nadziwić. To będzie piękny dzień. Taka jest natura każdej kobiety – pełna sprzeczności, kontrastu i chichotu na co dzień.

1

2

Pan Minimalizm – TO JEST TO! Czarno – biały duet zawsze jest mile widziany i … wybierany. Takie zestawienie kolorów wygląda bowiem bardzo elegancko i schludnie. A nie zawsze przecież trzeba szaleć i kombinować. Czasem te najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze. Pewnie nie raz się już o tym przekonałyście. Poza tym jedno jest pewne – dzięki temu panu nigdy nie będziesz wyglądała kiczowato i tandetnie. Już on o to zadba.

Pani Nuda – TO ZDECYDOWANIE NIE JEST TO! Co by tu o niej nie mówić, nigdy nie daje za wygraną, bo chce, aby było grzecznie i bezpiecznie. My jednak z rad tej pani nie skorzystamy i codzienną stylizację przełamiemy uroczą torebką (np. z bardzo modnym i nietypowym wężowym motywem). Niewielki akcent, a robi wrażenie, prawda? 🙂

3

Kopertowa koszula w pionowe paski optycznie wyszczupli sylwetkę.

4

5

Kto powiedział, że długie kolczyki są zarezerwowane tylko na wielkie wyjścia? My zmieniamy taktykę. Troszkę przewrotności i przekory jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Propozycja Ali

6

Dziewczyny! Wskakujemy w botki! Nie tylko wydłużają nogi, ale też tworzą bazę całej stylizacji. Tutaj znów pojawia się element przewrotności – torebkę zamieniamy na modny w tym sezonie plecak. Dodaje niezwykłego szyku i gracji, a dzięki temu codzinna stylizacja zyskuje na lekkości i oryginalności. Dopełnieniem będzie klasyczny, czarny płaszcz o prostym kroju.

7

8

Oczywiście równie dobrze możemy wybrać niskie buty, ale wtedy na pewno nie będzie elementu zaskoczenia: Co? Obcasy i plecak ? Tak, tak drogie panie. To się nazywa szaleństwo. Nawet w codziennych stylizacjach modą trzeba się bawić, inaczej wszystko będzie bardzo przewidywalne, a do gry znów powróci Pani Nuda. A tego byśmy nie chciały …

9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *