Fabryka prezentów

Pomijając rybę i kapustę z grochem, to prezenty są najbardziej pożądaną rzeczą podczas Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z nich jest starannie pakowany i dobierany na specjalne życzenie klienta w Wielkiej Fabryce Prezentów, gdzie w tle pobrzmiewa klimatyczny jazz.

Pomijając rybę i kapustę z grochem, to prezenty są najbardziej pożądaną rzeczą podczas Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z nich jest starannie pakowany i dobierany na specjalne życzenie klienta w Wielkiej Fabryce Prezentów, gdzie w tle pobrzmiewa klimatyczny jazz. Najgorzej jest w Wigilie, kiedy wszyscy na ostatni moment przypominają sobie o prezentach, przez co prezentowa linia jest ciągle zajęta. Tutaj każdy elf ma przypisaną rolę i każdemu przydzielona jest inna grupa wiekowa.

DRYYYYYYYŃ

Głos z telefonu: Halo? Dodzwoniłem się do Gwiazdora?

Basia: Nie, z tej strony elf dyżurny. W czym mogę pomóc?

Głos z telefonu: SOS, potrzebuję na już jakiegoś prezentu dla mojego dziecka. Jaś ma 8 lat i uwielbia STAR WARSY i bardzo chciałby dostać z tej linii klocki LEGO. Bardzo proszę o szybką wysyłkę do Poznania.

Basia: Załatwione, już pakujemy i wysyłamy. Proszę o 18 odciągnąć Jasia od choinki.

DRYYYYYYYYYŃ

Głos z telefonu: Halo? Dodzwoniłem się do Aniołka?

Basia: Nie, z tej strony elf dyżurny. W czym mogę pomóc?

Głos z telefonu: Ło jerona. Jo żech zapomnioł w ogóle o świętach. Moja baba to mnie chyba zaciupie jak się dowie, że jo w ogółe nic dlo niej nie mom. Dej mnie ino jakieś maszkiety i gryfno kiecka, co by miała co ubrać na Sylwka. Prosza to ino wysłać do Bytomia.

Basia: Załatwione, już pakujemy i wysyłamy. Proszę o 17 odciągnąć żonę od stołu i odwrócić jej uwagę . *odkłada telefon*

Uf, to już chyba koniec na dzisiaj. Otrzymałyśmy dzisiaj telefony z całej Polski, co słychać po Gwiazdorze, Mikołaju, Aniołku czy Dzieciątku. Elfie Alicjo, podlecisz szybko do Bytomia co by żona Pana Marka nie zorientowała się, że nic dla niej nie ma?

Ala: Pewnie, już do niego jadę. Niech facet spędzi wigilię w spokoju ;D


Tym oto śmiesznym wstępem chcemy Wam zeprezentować nasze retro stylizacje, wprost idealne na wigiliją kolację. Mamy nadzieję, że przypadły Wam do gustu i, że Wasze prezenty okażą się trafione, idealnie zapakowane i dostarczone na czas jak w powyższej, światęcznej historii*. Wesołych Świąt! <3

*historia oparta na autentycznych faktach

Stylizacje

Ala: golf Wolford / marynarka Pilica S.A. / spodnie Stradivarius / buty Stradivarius / torebka Parfois / kokarda Allegro 

Basiat-shirt House / ramoneska Pull&Bear / spódnica H&M / buty CCC / torebka Reserved / gumka do włosów Rossmann

Zdjęcia – Emilia Roj

Miejscówka – Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu w Chorzowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *