Dziękujemy

Mimo, że Stylonetka to w 100% moda, moda i jeszcze raz moda to w ramach podziękowań naszej piłkarskiej drużynie postanowiłyśmy stworzyć krótki wpis przeznaczony specjalnie na skomentowanie futbolowych wydarzeń.

Mimo, że Stylonetka to w 100% moda, moda i jeszcze raz moda to w ramach podziękowań naszej piłkarskiej drużynie postanowiłyśmy stworzyć krótki wpis przeznaczony specjalnie na skomentowanie futbolowych wydarzeń.

1

Przez kilka ostatnich tygodni za sprawą naszych Orłów byliśmy świadkami niewiarygodnych momentów. Polska przełamała złą passę i od ponad 30 lat w końcu trafiła do 1/8 rozgrywek Euro, gdzie zmierzyła się z legendarną drużyną Portugalii. Co prawda po meczu z portugalskimi zawodnikami zwieńczonym remisem 1:1 i porażce w rzutach karnych nie udało się przejść do kolejnego etapu. Jednak narodowej dumy i zachwytu kibiców nie sposób zmierzyć żadną miarą. Już samo dotarcie do rzutów karnych było nie lada osiągnięciem.

2

Pamiętacie ten moment? 1:45 i bramka zdobyta przez Lewego, a my rozpierani dumą, aż nie mogliśmy w to uwierzyć! Jedni szalenie się radowali, a innym zupełnie opadły szczęki. Przyznać się, pewnie niejeden z Was „strzelił” taką miną!

3

Jak widać nasze typowania były nad wyraz nietrafione. A Wy jak obstawialiście?

4

W Parku Śląskim nawet przyroda była za naszymi! Droga usłana biało-czerwonymi kwiatami uparcie upominała się o Euro.

Dawno nie pamiętamy tyle radości, szczęścia i łez wzruszenia. Biało – czerwoni zaserwowali nam bogaty wachlarz emocji i skrajności przenosząc nas w pewien sposób znów do przeszłości. A dokładniej do roku 1974, ( co zapewne pamiętają nasi rodzice czy dziadkowie) kiedy to polscy piłkarze zdobywali „górskie” szczyty. I to dosłownie, bo selekcjonerem polskiej drużyny był wówczas Kazimierz Górski, a Nasi na mistrzostwach świata zdobyli 3 miejsce. Oczywiście trener się zmienił, ale nadzieje i pragnienia nadal żyły w gorących sercach kibiców, z czasem zmieniając się w czyny. W efekcie zaowocowało to silną i zgraną drużyną i sprawiło, że w ostatnim czasie każdy Polak – nieważne czy zagorzały fan piłki nożnej czy zwykły laik mógł cieszyć się ze sportowych sukcesów orłów Nawałki. A na usta rodaków cisnęło się jedno, jedyne słowo: Dziękujemy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *