Cytrynowe OŻEŻ!wienie

Jeszcze trochę i zrobi się naprawdę gorąco. Nic tylko czekać, aż zaczniemy się chłodzić zimną lemoniadą spacerując po mieście w przewiewnych sukienkach.

Jeszcze trochę i zrobi się naprawdę gorąco. Nic tylko czekać, aż zaczniemy się chłodzić zimną lemoniadą spacerując po mieście w przewiewnych sukienkach. Tak się składa, że latem cytrusowy trend pojawia się nie tylko przy okazji orzeźwiających napojów. Spotkać go możemy również na ubraniach mijając na ulicy zółto-zielone stylówki.

Dzisiejsze zestawienie zainspirowane jest kolorystyką drzewa cytrusowego, gdzie żółty jest odpowiednikiem owocu 🍋 , a zielony przywołuje skojarzenia liści 🍃. Co prawda, połączenie tych dwóch kolorów w jednej stylówce, dla niektórych może się wydawać zbyt odważne. Jednak, gdy na ubraniach spotykamy kolorystykę drzewa cytrynowego (który od razu łączy w sobie te dwa kolory) to wtedy nie ma mowy o przesadzie.

Jeśli nadal macie niemałe, kolorystyczne wątpliwości to pamiętajcie, że najbezpieczniejszym wyjściem będzie stworzenie stylówki na bazie tylko jednego koloru. Wtedy możemy być pewni, że zachowamy umiar, ale jednocześnie przywołamy trochę lata 🌞.

Mamy nadzieję, że poniższe propozycje nieco Was zainspirują, a gotowe stylówki (👇 zerknijcie na sam dół) wywołają okrzyk „OŻEŻ! ale fajnie to wszystko pasuje!”.

Nasze propozycje

Wszystkie zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron sklepów (ZARA, Stradivarius, H&M, C&A, House, Reserved, Pull&Bear, Sinsay, Mohito).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *