Black Friday, Black Week i Cyber Monday

Ten weekend to prawdziwe święto konsumpcjonizmu! Sklepy kuszą nas atrakcyjnymi okazjami cenowymi i dodatkowymi rabatami przy zakupie konkretnych rzeczy.

Ten weekend to prawdziwe święto konsumpcjonizmu! Sklepy kuszą nas atrakcyjnymi okazjami cenowymi i dodatkowymi rabatami przy zakupie konkretnych rzeczy. Pewnie jak sami wczoraj zauważyliście w sklepach kolejek było co niemiara, a na jedną osobę przypadał cały stos, niekoniecznie potrzebnych ubrań. Wśród sklepów, które zdecydowały się na specjalne oferty był H&M, Cropp, House, Reserved, Mohito, Sinsay, Orsay, Top Secret, CCC, Deichmann, Mango, C&A, Terranova, Renee, born2be, Gatta, Zalando, Answear, Camaieu, Diverse, promod i wiele wiele innych!

—> pełna lista sklepów na www.black-friday.pl

Oprócz Black Week i Black Friday niektóre z wymienionych sklepów biorą też udział w wydarzeniu jakim jest Cyber Monday. W dużym skrócie jest to dzień, który pod bardzo wieloma względami podobny jest do słynnego Czarnego Piątku, z tym że dotyczy on głównie sklepów internetowych. Co więcej, Cyber Monday w Polsce jest wydarzeniem stosunkowo nowym, przez co wiele ludzi nawet nie wie, że coś takiego istnieje. Event ten (zresztą tak jak Black Friday) przywędrował do nas z Ameryki i z roku na roku zdobywa coraz większą popularność.

Wybierając się na „czarne zakupy” musimy być świadomi, że nie wszystkie ceny jakie proponują sklepy za poszczególne produkty są warte naszej uwagi. Ubrania, których ceny pierwotne z zasady bywają wyższe (płaszcze czy kurtki) możemy upolować znacznie tańsze. Jednak jeśli znajdziemy jeansy, które już po przecenie kosztują stówkę, zastanówmy się czy jest to opłacalny zakup. Gwarantujemy Wam, że spodnie w takiej cenie dostaniecie w każdy  powszedni dzień, nie zważając na black friday’owe szaleństwo 🙂

t-shirt  Cropp

 t-shirt  Cropp

 

sweter   Reserved

sweter    Reserved

sweter    Reserved

sweter    Reserved

spodnie    House

spódnica    House

kurtka   House

marynarka    House

spódnica   Mohito

płaszcz    Reserved

sukienka   Mohito

sukienka    Mohito

kożuch   Reserved

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *