10 trików, które sprawią, że będziesz modna i praktyczna

Mówią nam, żeby być rozważną i romantyczną, a my zachęcamy do tego, aby być modną i praktyczną. Modną odsłonę na blogu prezentujemy praktycznie regularnie, a teraz nadszedł czas, aby podzielić się z Wami także przydatnymi wskazówkami.

Trik nr 6 – czerstwy chleb wyczyści zamsz

Zwykle z czerstwego chleba robi się grzanki, jednak możecie go również wykorzystać do wyczyszczenia zamszu. Najlepiej sprawdza się przy tym wewnętrzna skórka chleba.

Trik nr 7 – białe wino zwalczy czerwone

Jesteś na imprezie a ktoś wylał na Ciebie lampkę czerwonego wina? Absolutnie nie pij w tej chwili z rozpaczy! Na przekór złap po białe wino i polej nim plamę, co sprawi, że będzie mniej widoczna 😊

Trik nr 8 – prostownica do włosów wygładzi kołnierzyk

Widzisz zagniecenie na kołnierzyku, a do odjazdu autobusu pozostały 3 minuty? Spokojnie, nie wyciągaj żelazka ani deski do prasowania. Włącz na chwilę prostownicę i przejedź nią po materiale.

Trik nr 9 – ołówek naprawi zepsuty zamek

Czujesz jak pod palcami zacina się zamek? Nie panikuj i zamiast tego pokoloruj go grafitowym ołówkiem. Taki zabieg sprawi, że zamek się oczyści i będzie działał o wiele sprawniej.

Trik nr 10 – sposób na stare spodnie

Masz spodnie, które zwyczajnie Ci się znudziły? Nie wyrzucaj ich! Nadaj im zupełnie innego charakteru doszywając na dole nogawek ozdobną koronkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *