10 trików, które sprawią, że będziesz modna i praktyczna

Mówią nam, żeby być rozważną i romantyczną, a my zachęcamy do tego, aby być modną i praktyczną. Modną odsłonę na blogu prezentujemy praktycznie regularnie, a teraz nadszedł czas, aby podzielić się z Wami także przydatnymi wskazówkami.

Mówią nam, żeby być rozważną i romantyczną, a my zachęcamy do tego, aby być modną i praktyczną. Modną odsłonę na blogu prezentujemy praktycznie regularnie, a teraz nadszedł czas, aby podzielić się z Wami także przydatnymi wskazówkami. Z poprzednich wpisów już wiecie jak nosić małą białą. Jednak co zrobić, gdy wylejecie na nią odrobinę czerwonego wina? Albo co gorsza – czy konieczna jest wizyta u rymarza kiedy zepsuje nam się zamek? Zapewniamy, że nie! A tego wszystkiego dowiecie się w naszym praktycznym poradniku 🙂

Trik nr 1 – oliwa z oliwek na zaplątany łańcuszek

Męczysz się nad rozplątaniem łańcuszka? Zanurz go w miseczce z olejem i delikatnie ugniataj go palcami. Olej wsiąknie w głąb i ułatwi rozplątywanie.

Trik nr 2 – cytryna zwalczy żółte plamy na białych tkaninach

Każdy z nas zna te okropne, żółte plamy na białych tkaninach. Jednak jest na to sposób! Do gorącej wody wsyp kwasku cytrynowego, następnie zanurz w niej brudne ubranie i pozostaw na kilka godzin. Po tym zabiegu wypierz jak zwykle.

Trik nr 3 – lakier do paznokci na oczko w rajstopach

Szykujesz się do wyjścia, a rajstopa puszcza Ci zalotnie oczko? Chwyć po bezbarwny lakier do paznokci i pokryj nim zerwane miejsce.

Trik nr 4 – płyn micelarny zniweluje plamy po kosmetykach

Jeśli podczas poprawiania makijażu niechcący pobrudzisz sobie koszulkę – nie zmieniaj jej! Plamę na ubraniu możesz potraktować płynem micelarnym.

Trik nr 5 – wosk wyczaruje nieprzemakalne trampki

Jeśli masz już przygotowaną stylówkę, do której pasują tylko trampki, ale za oknem pada deszcz – nie rezygnuj z nich! Rozpuść wosk i potrzyj nim trampki, a następnie wysusz je suszarką do włosów. Tak przygotowane buty nie będą pochłaniać wody.

Czytaj dalej >>>>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *