Ciepły, pastelowy, wielozadaniowy…

Świąteczna kolorystyka to głównie wyrazista czerwień, elfia zieleń i wszelkie możliwe błyskotki. Pomimo, że takie zestawienia sprawdzają się podczas zdobienia choinki, w żadnym wypadku nie możemy ich przełożyć na grudniową stylówkę.

 Świąteczna kolorystyka to głównie wyrazista czerwień, elfia zieleń i wszelkie możliwe błyskotki. Pomimo, że takie zestawienia sprawdzają się podczas zdobienia choinki, w żadnym wypadku nie możemy ich przełożyć na grudniową stylówkę. Zatem jakąkolwiek ekstrawagancję i pstrokate dodatki zostawmy na czas karnawału, a tymczasem pobawmy się prostymi krojami i pastelowymi barwami (np. na klasycznych płaszczach).

płaszcz Topshop / spodnie H&M / golf Atmosphere / rękawiczki Sinsay / torebka Parfois / kolczyki Parfois / buty Kari

Podczas mroźnych dni zbyt duże warstwy ubioru zaburzają naszą sylwetkę. Zaczynamy od podkoszulka, później zakładamy ciepły sweter, a na końcu ląduje wełniany płaszcz. Sporo tego, a na dodatek sami przyznacie, że ma to niewiele wspólnego z kobiecością. Na szczęście w zimowym pogotowiu są jeszcze modne dodatki w postaci biżuterii, wysokich butów czy torebek na łańcuszku.

Jednak same dodatki nie wystarczą, ponieważ każda stylizacja musi mieć swoją podstawę. U nas sprawdził się  długi, pastelowy płaszcz, który zadowoli także osoby lubiące oversizowe dwurzędówki i klasyczne trencze. Gwarantujemy, że taka stylówka nie tylko sprawdzi się podczas lepienia bałwana, ale także zrobi niemałą furorę na zaśnieżonych ulicach. 🙂

1 komentarz dla artykułu “Ciepły, pastelowy, wielozadaniowy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *