Zakochaj się w pastelach

Słodkie, urocze i kolorowe - takie są paste(love) trendy wiosenno-letniego sezonu. Dlatego też, aby równie słodko rozpocząć upragnioną wiosnę do delikatnych stylizacji zaprosiłyśmy całą garść przeróżnych słodkości na patyku. Palce lizać!

Słodkie, urocze i kolorowe – takie są paste(love) trendy wiosenno-letniego sezonu. Dlatego też, aby równie słodko rozpocząć upragnioną wiosnę do delikatnych stylizacji zaprosiłyśmy całą garść przeróżnych słodkości na patyku. Palce lizać!

Pastelowych łakoci możemy zasmakować dzięki tegorocznym Fashion Week’om, dlatego idąc za obowiązującymi trendami częstujemy Was stylizacjami pełnymi rozkoszy. Lila, cytryna i pudrowy róż to tylko namiastka najmodniejszych barw, które przeważnie pojawiają się na ramoneskach, sukienkach i damskich garniturach.

Choć w sieciówkach przeważają jednolite komplety składające się ze spodni i kolorystycznie pasującego do nich garnituru to wcale nie musimy kupować wszystkiego tak, jak każą nam najwięksi projektanci.  Nasze stylówki choć na pozór formalne,  po zdjęciu eleganckiej marynarki zmieniają się w casualowy look świetnie nadający się na każdy dzień.

Jako że pastelowy żakiet pełni główną rolę , taka stylizacja nie wymaga już żadnych, większych dodatków. Poza drobnymi kolczykami i męskim zegarkiem doskonale spisze się gruby, skórzany pasek, który doda charakteru całej stylówce. Oprócz tego spore pole do popisu daje dół stylizacji, gdzie zamiast tylko przyległych dżinsów możemy wybrać też bardziej luźniejsze modele.

Tak więc delektujcie się modnymi pastelami i puśćcie w niepamięć zimowe przygnębienie! 🙂

 Stylizacje

Ala: marynarka Papaya / t-shirt KappAhl / spodnie H&M / kolczyki Parfois / pasek New Look / zegarek New Look 

Basia: marynarka Floyd by Smith / t-shirt House / mom jeans Sinsay / pasek noname / botki House

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *