Merry Christmas Everyone!

Święta to magiczny czas pełen radości, prezentów i pospiesznych przygotowań. Nawet jeśli śniegu nie widać za oknem całą atmosferę da się wyczuć przez zapach pierników unoszący się w kuchni.

Święta to magiczny czas pełen radości, prezentów i pospiesznych przygotowań. Nawet jeśli śniegu nie widać za oknem całą atmosferę da się wyczuć przez zapach pierników unoszący się w kuchni.

Bez wątpienia wigilijny poranek należy do tych najprzyjemniejszych. Budzimy się i już wiemy, że warto wstawać dla tej niezwykłej atmosfery. Wiemy też w co zapakujemy prezenty dla najbliższych, jednak same często miewamy wątpliwości co do ubioru na wigilijną kolację.

Musisz wiedzieć, że elegancka sukienka to tylko jeden z wariantów (i wcale nie obowiązkowy) na wigilijną kolację. Nie musisz też wkładać białej koszuli zestawionej z granatową spódnicą. Możesz za to postawić na elegancki  sweter z długimi kolczykami, który sprawi, że będziesz wyglądała bardzo stylowo, a przy tym nie zmarzniesz. 🙂 Oprócz kolczyków możesz też dodać  delikatny naszyjnik i bransoletkę, a dla jeszcze większej wygody do szmaragdowego sweterka dorzucić  czarne dopasowane spodnie zamiast spódnicy.

baaaaa

basia2

oppppppp

basia7

basia5

basia1

basia4

basia8

sweterek C&A / spodnie Sinsay/ skarpety F&F / naszyjnik MiM / kolczyki Nanu / bransoletki Yes

Ciepły sweterek możesz zestawić zarówno ze spodniami jak i ze spódnicą – gwarantujemy, że w obydwu wersjach sprawdzi się doskonale. Jeśli jednak zdecydujesz się na prosty sweter z ozdobną aplikacją u szyi postaraj się ograniczyć dodatki do minimum lub dobierz takie, które nie zaburzą całego wigilijnego outfitu.

jednoo

alka4

alkaaaa

alka7

alka6

alka3

alka5

babababba

alaaaaaaa

sweterek Atmosphere / spódnica Reserved / kolczyki Six / pierścionek noname

Kochane Czytelniczki!

Chcemy Wam życzyć aby te święta były dla Was czasem wyjątkowym, spędzonym w gronie najbliższych osób. Pamiętajcie, że miarą ich magiczności jest nasz własny wkład i nastawienie, zatem postarajmy się w ten jedyny dzień w roku poświęcić innym tyle uwagi, ile nie byliśmy w stanie poświęcić wcześniej.

Zapomnijmy o wszystkich uprzedzeniach i dokładnie tak jak kiedyś, jako małe dziewczynki, usiądźmy pod choinką pośród góry prezentów. Nie wstydźmy się wyśpiewywać kolęd, nawet jeśli tata z wujkiem fałszując zagłuszają resztę rodziny. Bądźmy szczęśliwi i tym szczęściem obdarowujmy innych, niekoniecznie w postaci prezentów, a w miłym słowie i szczerym uśmiechu.

Chcemy Wam również podziękować, że cały czas jesteście z nami. Za wszystkie miłe słowa napisane tutaj czy też wypowiedziane w biegu na uczelnianym korytarzu. Każda Wasza uwaga jest dla nas ogromną radością, która dodaje nam sił na jeszcze więcej.

Wesołych Świąt! 😀

                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                        Stylonetka

15590389_1202228706551472_1821454358432470798_n

2 komentarze dla artykułu “Merry Christmas Everyone!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *