Szorty na wiązanie

W kolejnej części cyklu o szortach przedstawiamy dwa najgorętsze trendy tego lata - wiązanie w pasie oraz wycięcia na ramionach typu "cold shoulders". Obydwa elementy idealnie wpisały się w letni klimat stylówki, współgrając między sobą nie tylko kolorami, ale i zwiewnym oraz lekkim charakterem.

W kolejnej części cyklu o szortach przedstawiamy dwa najgorętsze trendy tego lata – wiązanie w pasie oraz wycięcia na ramionach typu „cold shoulders”. Obydwa elementy idealnie wpisały się w letni klimat stylówki, współgrając między sobą nie tylko kolorami, ale i zwiewnym oraz lekkim charakterem.

koszula F&F  / spodenki H&M / torebka F&F / tenisówki Lion / bransoletka YES

W dzisiejszym wpisie chcemy Was zapoznać z szortami typu „tailoring„. To bardzo wygodny model przeważnie uszyty z lejącego materiału, przez co wydaje się odpowiedni dla każdego rozmiaru. Sekret tych spodenek tkwi w kształcie, który reprezentują. Ich krój przybiera postać klepsydry, dzięki której nawet najchudszej osobie dodają nieco kobiecych kształtów, a kobietom, które narzekają na nadmiar kilogramów zakrywają niechciane mankamenty.

Szorty tailoring wzbogacone o wysoki stan oraz wąski materiałowy pasek to ostatnio must have każdej najnowszej sieciówkowej kolekcji, a wśród nich najczęściej pojawiają się te z pionowymi paseczkami rodem z lat 80. Tymczasem u nas, żeby nie było zbyt przewidywalnie modne paski z szortów powędrowały na górną część stylówki.

Wbrew pozorom moda na paski nie ma zamiaru nikogo pogrubić. Istnieją różne warianty tego wzoru zaczynając od ich grubości, a kończąc na ułożeniu. Pionowe paski różnią się tym od poziomych, że w żaden sposób nie poszerzają nas w pasie. Krążące plotki o niekorzystnych efektach pasków nie odnoszą się ani do poziomu ani do pionu, przez co każdy taki ciuch wrzucamy na dno szafy.

fot. Wiola Zielińska :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *