Świąteczny grafik

Przedświąteczny czas to prawdziwa gonitwa. W pierwszej kolejności gonimy za karpikiem, potem za lampkami i bombkami na choinkę, następnie w grę wchodzą składniki niezbędne do świątecznych smakołyków (bakalie, figi, posypki na pierniczki i te sprawy) i było coś jeszcze… O choinka! Gdzie prezenty?!

Taki oto rytuał powtarza się co roku i ostatecznie każdy (prędzej czy później) temu wszystkiemu podoła 😀 Żebyście jednak o niczym nie zapomnieli, przygotowałyśmy dla Was świąteczny grafik:

1. Strojenie

Halo, halo, odłóż tę piękną sukienkę. Teraz nie stroimy siebie, a dom! Ładne kreacje zostaw na Wigilię, a teraz złap za bombkę i powieś ją na choince.

2. Pieczenie

Może pierniczka? To zarób masę i foremką odciśnij świąteczne kształty. Następnie włóż do piernika i ozdób ulubionymi posypkami. Gotowe! Wcinaj śmiało 😀

PS Bardziej ambitni mogą wyrzeźbić domek z piernika 🤭

3. Zrobienie listy z rzeczami, których jeszcze brakuje

Strojenie odhaczone, pieczenie zrobione to teraz czas uzupełnić zapasy. To, co jeszcze zostało do zrobienia zapisujemy w kajeciku, żeby podczas świątecznych zawirowań nic nie wypadło z głowy.

4. Chillowanie

Przed Tobą najlepszy etap przygotowań – chwila dla Ciebie 😎 Po wcześniejszych etapach zasłużyłaś, żeby zanucić razem z Georgem Michaelem kultowe „Last Christmas”. Więc rozprostuj nogi, chwyć lampkę prosecco i…. 🎵 Last Christmas I gave you my heart
But the very next day you gave it away
🎵

5. i…PREZENTOWANIE!

Dla jasności – najpierw obdarowujemy kogoś, a dopiero później cieszymy się z własnych prezentów. Jeśli jednak musisz jeszcze dokupić jakieś drobiazgi dla bliskich to teraz jest na to czas.

Uroczy dziadek do orzechów jest do kupienia u nas za 35 zł. Zamówienia możecie składać w wiadomości prywatnej na fb i insta oraz mailowo ❤️

Stylizacje

Ala: koszula Reserved / golf Reserved / naszyjnik Yes / bransoletka Trójca Gold

Basia: sweterek Renee / spodnie Reserved / kolczyki Nanu / pasek H&M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *