Poszukiwany, poszukiwana

Wbrew pozorom czeka nas najgorętszy okres w roku. Zabawne co? Ciepełka dostarczą nam: herbatka, kaloryfer, ukochany/a, termofor i przede wszystkim okrycia. Często poszukujemy ich wraz z rozpoczęciem jesieni, wywieszając w szafie ogłoszenie „Poszukiwany, Poszukiwana”.

W tym sezonie wszystkie fashionistki najbardziej poszukują marynarek z kołnierzykiem bebe (czerwona propozycja od Zary), a ci, którzy idą za własnym stylem wybierają proste kroje. Tradycyjnie, jak co roku polują na klasyczne okrycia w postaci ramoneski, prostego płaszcza czy oversize’owej katany z barankiem.

Tak się składa, że oprócz (dość dziwnych kołnierzyków) bebe w tym sezonie nic się nie zmienia. Zostają z nami pilotki, dwurzędowe marynarki, luźne trencze i kolorowe płaszcze. Nie zapominajmy jednak o najgorętszym trendzie tego sezonu – flanelowych koszulach z grubego materiału, które są alternatywą dla powyższych „poszukiwanych”.

Ciepłe, flanelowe koszule wróciły do łask za sprawą stylu grunge, który w ostanim czasie stał się bardzo modny. Styl ten pojawił się już w latach 80. i był charakterystyczny dla zespołów muzycznych grających alternatywnego rocka. Jednak z czasem (dokładniej od lat 90) grunge szybko przedostał się do sfery mody.

Flanowe koszule możecie nosić razem z torbkami typu crossbag oraz z workerami z charakterystyczną kieszonką. Jest to najczęściej spotykany look na instagramie. 🙂

A Wy czego poszukujecie tej jesieni? Klasycznego płaszcza czy może jakiejś alternatywy? 😃🎸

Marynarki

Płaszcze

Kurtki, ramoneski, katany

Wszystkie zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron sklepów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *