Buntowniczka jakich mało

Bandana - buntowniczka jakich mało! W kobiecej szafie świetnie odnajduje się w rockowych stylizacjach dodając im wyrazistego charakteru,  choć trzeba przyznać, że potrafi też przełamać niejedną elegancką stylówkę.

Bandana – buntowniczka jakich mało! W kobiecej szafie świetnie odnajduje się w rockowych stylizacjach dodając im wyrazistego charakteru,  choć trzeba przyznać, że potrafi też przełamać niejedną elegancką stylówkę.

Chusty typu bandany to trend, który „przywiązał się” nie tylko do szyi już w latach 90. Noszono go także na przegubie dłoni, wiązano na włosach czy stosowano jako pasek do spodni. Jak widać ten trójkątny materiał doskonale sprawdzał się w wielu sytuacjach, a i w jesienne dni może okazać się praktycznym dodatkiem.

W dzisiejszym wpisie zamiast porównania – pojedynek dwóch stylówek, w których dominującą rolę odgrywają bandany. Pierwsza stylizacja przeznaczona jest dla fanki klasyki rocka. Czarna ramoneska i przygaszone barwy pozostałych elementów stylówki tworzą look, który doskonale kontrastuje z ognistą czerwienią bandany, a granatowe odcienie dodatków w postaci butów i torebki tworzą nietypowy zamiennik masywnych glanów.

Druga stylizacja, choć nieco bardziej wyjściowa jest „zlepką” różnych stylów. Koszula i spodnie razem reprezentują elegancką odsłonę outfitu, a katana i torebka przenoszą ją w luźne klimaty stylu boho. Dodatkowo czarna bandana w grochy, jako jedyny element biżuteryjny, świetnie dopasowała się do czarnych botków dodając słodyczy całości stylizacji.

Stylizacje

Basia: ramoneska Bershka / golf House / spódniczka SinSay / botki / torebka noname / bandana noname

Ala: katana Pimkie / koszula Atmosphere / spodnie Stradivarius / botki Stradivarius / torebka noname / bandana noname

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *