Przepis na ażurową torebkę

Smaki dzieciństwa - każdy z nas ma je w pamięci. Choć z pewnością bywały różne jeden jest nam wszystkim znany. Lody o smaku gumy balonowej były najczęściej przez nas wybieranymi, bo przecież każde dziecko gustuje w kolorowych słodkościach.

Składniki:

  • ażurowa torebka,
  • czarna koszulka z dłuższym tyłem,
  • jasne jeansy,
  • czarne botki na platformie,
  • złoty zegarek,
  • ozdobna opaska na włosy.

Sposób przygotowania:

Smaki dzieciństwa – każdy z nas ma je w pamięci. Choć z pewnością bywały różne jeden jest nam wszystkim znany. Lody o smaku gumy balonowej były najczęściej przez nas wybieranymi, bo przecież każde dziecko gustuje w kolorowych słodkościach.

Dzisiejsza stylówka zachowana jest w smerfastycznych kolorach, gdzie głównym składnikiem jest ażurowa torebka, która świetnie współgra ze smakiem jasnych spodni. Jednak, żeby nie było zbyt słodko cała stylówkę zbalansuje czarna koszulka z dłuższym tyłem. Ponieważ jej krój sięga poniżej linii kolan warto doprawić ją wysokimi obcasami.

Przechodząc do dodatków pamiętaj, że jeżeli boki torebki ozdobione są złotymi elementami koniecznie należy je połączyć z równie złocistym smakiem eleganckiego zegarka. Jednak na tym nie koniec, ponieważ takie smerfowe stylówki je się z odpowiednią posypką! 🙂 U nas także jej nie zabrakło. Zastępują ją kryształki skrywane w delikatnej opasce.

Smacznego!

20161124_1843442

20161124_1909352

20161124_1903113

20161124_1819382

20160923_132504

torebka Silver / bluzka Bershka / spodnie KappAhl / buty CCC / zegarek Cropp / opaska Six

1 komentarz dla artykułu “Przepis na ażurową torebkę

  1. A ja tych lodów nigdy nie lubiłam xD
    Ale te składniki super, szkoda, że nie ma zdjęciu po upieczeniu całości, bo zapowiada się apetycznie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *