89 wpisów

Podczas, gdy większość z Was świętuje zdane egzaminy, my świętujemy stylonetkowe urodziny. Trójka to dla pierwszorocznego studenta minimum satysfakcji, a dla nas, jako wprawionych już "starszaków", to ogromny sukces i wyróżnienie. Za nami nie tylko 9 sesji z setkami egzaminów, ale i 67 sesji z milionami zdjęć oraz 89 wpisów!

Podczas, gdy większość z Was świętuje zdane egzaminy, my świętujemy stylonetkowe urodziny. Trójka to dla pierwszorocznego studenta minimum satysfakcji, a dla nas, jako wprawionych już „starszaków”, to ogromny sukces i wyróżnienie. Za nami nie tylko 9 sesji z setkami egzaminów, ale i 67 sesji z milionami zdjęć oraz 89 wpisów!

Od momentu założenia Stylonetki mijają już trzy lata, przez które głowiłyśmy się nad nietuzinkowymi wpisami i stylizacjami, aby dać Wam potężną dawkę inspiracji. Mamy nadzieję, że kolejny rok blogowania przyniesie nam jeszcze więcej radości i Waszych miłych słów w komentarzach (P.S. hejty też jakoś zniesiemy 😉), które są dla nas bez wątpienia ogromną motywacją. A tymczasem z okazji urodzinowego szaleństwa łapcie pomysły na nienaganne stylówki 😎

Stylizacje

Basia: marynarka Reserved / golf Bershka / spodnie Stradivarius / buty SeaStar

Ala: żakiet H&M / top Bershka / spodnie Bershka / buty Stradivarius / opaska Reserved

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *