Poznaj Stylonetkę

Właśnie wylądowałaś na nietypowym blogu modowym. Nie spotkasz tu tylko zdjęć, jakich w internecie jest pełno. Stawiamy na coś bardziej oryginalnego, dlatego poza zdjęciami dzielimy się z Tobą naszymi przemyśleniami. Odwiedzając nas częściej dowiesz się czym jest felieton modowy, poznasz stylonetkową definicję pomidora i już nigdy nie powiesz „Nie mam się w co ubrać!”. Nasze blondynkowo – brunetkowe głowy są pełne modowych pomysłów, ale w studenckim pośpiechu nie ma czasu na podpieranie szafy. Potrzebna jest szybka ale efektowna decyzja.

 Jesteśmy kombinacją trzech osobowości, które tworzą ze sobą spójną całość.

Basia

Cześć, jestem Basia . Mam 21 lat i studiuję Dziennikarstwo. Uwielbiam bawić się modą, projektować i tworzyć oryginalne stylizacje, które odzwierciedlają mój nastrój w danej chwili. Lubię również subtelność, delikatność , zwiewność, lekkość (jeżeli chodzi o styl, ale nie tylko). Czy jest coś czego nie lubię ? Tak. Nie lubię POMIDORÓW! 🙂

img_20160905_191527-1-1

Alicja

Nazywam się Ala, mam 21 lat. Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Lubię dobrą muzykę, kocham klawe kino i ubóstwiam wdzięczną literaturę. A wielki świat mody? Z nim bywa podobnie. Odpowiednio uformowany wydaje się naprawdę fajny. Tutaj tak jak z gotowaniem – wszystko odbywa się wedle uznania.

img_20160907_112443

Współpracowali z nami:

Wiola Zielińska (fotograf)

Martyna Korzeniec (fotograf)

Karina Waliczek (fotograf)

Katarzyna Ślesińska (fotograf)

Kinga Błażejowska (fotograf)

Emilia Roj (fotograf)

Jarek Partyka (fotograf)

Karina Krupkina (fotograf)

Victoria Usarz (fotograf)

Karolina Hołda (fotograf)

Magdalena Manikowska (fotograf)

Nikola Kalisz (fotograf)

Paula Osmann (fotograf)

Alicja Drabik (montaż)

Anna Muras (biżuteria)


Pewnie niektórzy już zauważyli co kryje się pod nazwą bloga, a dla pozostałych już tłumaczymy. Tytuł bloga łączy w sobie dwie kwestie. Pierwsza z nich odnosi się do stylu, a druga do interenetu – bo przecież tu działamy!

Sama wiesz, że przeciętna dziewczyna ma w swojej szafie tylko kilka par butów przeznaczonych na daną porę roku. My też! To samo dotyczy torebek, kurtek, czy spodni. Dlatego nie przestrasz się, jeżeli tę samą rzecz zobaczysz u nas kilka razy.

Mamy nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej. Pamiętaj, że piszemy dla Ciebie, dlatego zanim zamkniesz stronę zostaw nam trochę siebie w postaci komentarza. 🙂