Poznaj Stylonetkę

Właśnie wylądowałaś na nietypowym blogu modowym. Nie spotkasz tu tylko zdjęć, jakich w internecie jest pełno. Stawiamy na coś bardziej oryginalnego, dlatego poza zdjęciami dzielimy się z Tobą naszymi przemyśleniami. Odwiedzając nas częściej dowiesz się czym jest felieton modowy, poznasz stylonetkową definicję pomidora i już nigdy nie powiesz „Nie mam się w co ubrać!”. Nasze blondynkowo – brunetkowe głowy są pełne modowych pomysłów, ale w studenckim pośpiechu nie ma czasu na podpieranie szafy. Potrzebna jest szybka ale efektowna decyzja.

 Jesteśmy kombinacją trzech osobowości, które tworzą ze sobą spójną całość.

Basia

Cześć, jestem Basia . Mam 21 lat i studiuję Dziennikarstwo. Uwielbiam bawić się modą, projektować i tworzyć oryginalne stylizacje, które odzwierciedlają mój nastrój w danej chwili. Lubię również subtelność, delikatność , zwiewność, lekkość (jeżeli chodzi o styl, ale nie tylko). Czy jest coś czego nie lubię ? Tak. Nie lubię POMIDORÓW! 🙂

img_20160905_191527-1-1

Alicja

Nazywam się Ala, mam 21 lat. Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Lubię dobrą muzykę, kocham klawe kino i ubóstwiam wdzięczną literaturę. A wielki świat mody? Z nim bywa podobnie. Odpowiednio uformowany wydaje się naprawdę fajny. Tutaj tak jak z gotowaniem – wszystko odbywa się wedle uznania.

img_20160907_112443

Stylonetkowy fotograf – Wiola

Cześć, nazywam się Wiola. Jestem 22 – letnią studentką dziennikarstwa. Jeszcze długo przed miłością do pisania zrodziła się u mnie miłość do fotografii. Ciekawość świata mnie motywuje! Swój pierwszy aparat dostałam w podstawówce i muszę przyznać wciągnęło mnie jak trąba powietrzna. Co do inspiracji? Można je znaleźć wszędzie, wystarczy tylko otworzyć oczy.

Pewnie niektórzy już zauważyli co kryje się pod nazwą bloga, a dla pozostałych już tłumaczymy. Tytuł bloga łączy w sobie dwie kwestie. Pierwsza z nich odnosi się do stylu, a druga do interenetu – bo przecież tu działamy!

Sama wiesz, że przeciętna dziewczyna ma w swojej szafie tylko kilka par butów przeznaczonych na daną porę roku. My też! To samo dotyczy torebek, kurtek, czy spodni. Dlatego nie przestrasz się, jeżeli tę samą rzecz zobaczysz u nas kilka razy.

Mamy nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej. Pamiętaj, że piszemy dla Ciebie, dlatego zanim zamkniesz stronę zostaw nam trochę siebie w postaci komentarza. 🙂