Rock&(Pin)Roll

Zapewniamy, że pewnie nieraz bezwiednie podwinęłyście nogawkę od spodni, aby dodać stylizacji odrobiny luzu. Tak się składa, że ten trend ma swoją nazwę i uzupełnia nasze stylizacje już od dobrych kliku lat.

Pinroll, bo o tym mowa to niestaranne podwijanie jeansów lub jakichkolwiek innych fasonów, które jest charakterystyczne dla mody miejskiej.

Rockowy look bez skóry?

W sobotnim wpisie oprócz elementu podwijania nogawek postawiłyśmy na rockowy akcent i o dziwo nie jest to skórzana kurtka czy masywne buty. Zamiast tego wybrałyśmy nieco bardziej charakterną biżuterię, tym samym uzyskując  zadziorny look. Jak na prawdziwe chłopczyce przystało nasze stylówki skrywają w sobie elementy, które z powodzeniem mogłyby znaleźć miejsce w męskiej szafie. Zapewne się  domyślacie, że chodzi tu o oversizowy T- shirt i półbuty w męskim stylu.

Stylizacja z odkrytymi kostkami?

Choć złośliwi twierdzą, że podwijanie nogawek to tak zwana „moda dla powodzian”  to sami widzicie, że umiejętne połączenie tego trendu z całością  może nie tylko okazać się ciekawym patentem na wzbogacenie stylizacji, ale także pozwala na wyeksponowanie dolnych jej partii – butów. Najczęściej było to związane z  odkrywaniem butów sportowych, co z czasem przeniosło się na inne rodzaje obuwia. Dzięki temu zarówno botki jak i półbuty korzystają  z tej mody do dziś. 🙂

 Stylizacje:

Basia: t-shirt Bershka / jeansy Sinsay / botki Kayla Shoes / choker Accessories / pasek noname / torebka Jenny Fairy

Ala: koszula Bershka / spodnie Bershka / buty Stradivarius / choker Claire’s / plecak CCC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.